Kdo jsme?

Od roku 1995 žijeme střešními materiály – prodáváme vše od střešních tašek přes okna a zateplení až po latě a hřebíky. Jsme členové sdružení specialistů Střecha speciál a spolupořádáme a spoluvlastníme největší specializovaný veletrh Střechy Praha.

Máme 4 pobočky a tým o 53 lidech, který teď rozšiřujeme.

Férový zaměstnavatel

K zaměstnancům se chováme čestně, a proto se jim v naší firmě líbí. Nejdéle je v našem týmu Pavlína Macháčková ze Kbel – už 23 let!

Jsme rodinná firma!

Dlouhodobých vztahů si vážíme, ke všem zaměstnancům se proto chováme přátelsky a s úctou.

Jsme stabilní firma!

Střešní materiály prodáváme už 23 let a těšíme se na další roky v tomto oboru.

Jsme profesionálové!

O střešních materiálech víme vše – a rádi to naučíme i vás. Po nástupu vás čeká intenzivní zaškolení a pak pravidelná školení začátkem roku.

Nenašli jste to, co hledáte?

Máme hlad

Máme hlad po nových šikovných lidech. Protože základem úspěšné firmy je dobrý tým. A dobrý tým tvoří šikovní lidé. Šikovní lidé se vždy zaplatí a nikdy jich není dost. Proto máme hlad pořád.

Hledáme pracovité a aktivní zaměstnance

Možná pracujete ve firmě, kde si ještě nikdo nevšiml, jak dobře vám to jde od ruky. Nebo vám váš stávající zaměstnavatel sjednává práci od rána do večera a navíc se nemůžete domluvit na rozumných penězích. Anebo děláte sami na sebe, ale už vás nebaví domlouvat si kšefty a řešit každou maličkost se zákazníky jako obchoďák.

Vidíte se u nás ve firmě novou pozici?

Pojďte se potkat s námi. Oceníme vaše dlouholeté zkušenosti i elán pro práci. Určitě pro vás najdeme vhodnou pracovní pozici tak, aby vyhovovala vám a skvěle pokrývala i naše potřeby. Našim zaměstnancům se u nás líbí – nabízíme dobré peníze, je s námi rozumná řeč a pracuje se u nás bezvadně, protože máme opravdu dobrý a akční tým.

Dobrá domluva a jasná komunikace

  • Svých zaměstnanců si vážíme.
  • O tom svědčí i minimální fluktuace zaměstnanců. Odchází se od nás zpravidla na vyšší pozici, do důchodu nebo na mateřskou.
  • V naší firmě se obecně hodně komunikuje, rychle řešíme jakékoli konflikty a snažíme se dohodnout tak, aby se na tom shodly vždy obě strany.

Domluvíme se na náplni práce

  • Pokud jste v nabízených pozicích nenašli práci podle vašich představ, ale líbí se vám to, co děláme a jak pracujeme, napište nám.
  • Rádi se s vámi potkáme a vymyslíme pro vás takovou pozici, která bude dávat smysl vám i nám.
  • Zakládáme si na rozumném a vstřícném jednání, proto je u nás radost pracovat.
Hledáme přátelského člověka, který rád pomáhá a radí zákazníkům. Vybíráme mezi sebe dalšího týmového hráče. Nehledáme pasivního zaměstnance čekajícího na pokyny, ale aktivní a samostatnou osobnost.

Chci se přihlásit – co dál?

Zašlete váš životopis spolu s motivačním dopisem Vratislavu Krocovi nebo Alešovi Nyklovi na níže uvedené e-maily.

Napsali o nás

Stavebnictví: průkopníci moderního stylu obchodování (rozhovor pro Business animals – 19. 7. 2017)

„Firmy většinou nelevitují v prostoru, jsou někde ukotveny, mají svého dodavatele, u kterého jsou zvyklé nakupovat. My je musíme přesvědčit a vybudovat si důvěru, aby měli chuť nás vyzkoušet. Na rozdíl od ostatních firem máme dobře vypracovaný marketingový systém, kde hlídáme celý proces na více úrovních.“ Celý článek