O nás

Prodáváme střechy a fasády.

Blog

Blog nejen o střešních krytinách – odpovědi na časté dotazy.

Jsme rodinná firma

Společnost založil v roce 1992 Ing. Vratislav Kroc starší za kapitálové podpory německé společnosti Dachdecker-Einkauf Süd eG. Profil firmy se od začátku nezměnil. Po celou dobu je zaměřena na velkoobchodní a maloobchodní prodej střešních krytin a dalších materiálů.

Můžete se spolehnout, že se budeme vydávat tím směrem, který jsme si už na začátku vytyčili.

Jsme specialisti - a klademe na to důraz

Sdružení specialistů: Střecha Speciál

Jsme členem sdružení Střecha speciál. Toto sdružení zastřešuje specialisty na střechy, kteří si kladou za cíl vzdělávat veřejnost – s cílem rozpoznávat kvalitní, nekvalitní a nevhodné materiály na střechu. Není totiž výjimkou, že se kvůli ceně použije na střeše nevhodný či nekvalitní materiál.

Náš veletrh: Střechy Praha

Jsme spolupořadatel a spoluvlastník největšího specializovaného veletrhu Střechy Praha. Tento veletrh se pořádá od roku 1999 a je zaměřený na střešní materiály. Plánujete-li střechu, toto je vhodné místo, kde si můžete prohlédnout a zkonzultovat potřebné materiály u všech významných dodavatelů. Od roku 2005 je tento veletrh sdružený s veletrhem Solar Praha a od eoku 2013 i Řemeslo Praha.

sp-logo-2013

Kniha: Šikmé střechy

Své práci rozumíme. Jinak by také nevznikla kniha Šikmé střechy. Naši kolegové Ing. Pavel Kopta a Jana Janoušková sepsali knihu, která Vás provede výběrem střešních krytin na trhu. Koupit ji můžete na našich pobočkách nebo přes vydavatele.

kniha_sikme-strechy

Napsali o nás...

Stavebnictví: průkopníci moderního stylu obchodování (rozhovor pro Business animals – 19. 7. 2017)

“Firmy většinou nelevitují v prostoru, jsou někde ukotveny, mají svého dodavatele, u kterého jsou zvyklé nakupovat. My je musíme přesvědčit a vybudovat si důvěru, aby měli chuť nás vyzkoušet. Na rozdíl od ostatních firem máme dobře vypracovaný marketingový systém, kde hlídáme celý proces na více úrovních.” Celý článek

Střecha jako hobby (rozhovor pro Střechy, fasády, izolace – 6. 2013)

„V roce 1992 založil firmu STAV-INVEST, která dnes patří mezi pětici největších prodejců střešních krytin v České republice. V roce 1998 stál u zrodu veletrhu Střechy Praha, který si brzy vydobyl renomé největší přehlídky střešních materiálů, krytin a dalších potřeb pro střechy a pro ty, kdo na nich pracují..“ Celý článek

Dále spolupracujeme

Dachdecker Einkauf Süd

Kapitálový spoluvlastník společnosti STAV-INVEST, střešní systémy, s.r.o. je německý prodejce střešních materiálu, společnost Dachdecker-Einkauf Süd eG. Společnost stála u založení v roce 1992.

Cech klempířů a pokrývačů

Spolupracujeme s Cechem klempířů a pokrývačů. Dle této známky kvality, která je udělována jen prověřeným členům Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů, je možno rozpoznat kvalitní klempířské, pokrývačské a tesařské firmy. Cech  vznikl v roce 1995. Hlavním mottem Cechu KPT ČR je zásada slušného a čestného chování v podnikání, profesní zdatnost a zásada etiky, tímto mottem se musí řídit všichni členové.

FOR-ARCH

Účastníme se také přes 15 let každoročně veletrhu FOR-ARCH. Jedná se o největší a nejnavštěvovanější stavební veletrh v ČR s účastí zahraničních vystavovatelů. Veletrh nabízí průřez všemi oblastmi stavebnictví (financování a realizace staveb, stavební řemesla a technologie, stavební materiály a výrobky, stavební stroje, stavební konstrukce, vybavení staveb a další)

FOR-ARCH veletrh