Doporučíme řemeslníka

Potřebujete položit střešní krytinu a nemůžete sehnat toho správného montážníka? S Vaším posledním řemeslníkem jste se spálili, protože utekl se zálohou? Nebo byl prostě neschopný a pokládku střešních tašek odbil?

Mnoho šikovných řemeslníků navíc nemá webové stránky – přeci jenom pokládají střešní krytiny a nejsou to programátoři. Pracují jednoduše pořád na doporučení.

Nevěšte hlavu!

Question_mark

Doporučíme pokrývače střešních krytin!

Převážná část našich zákazníků jsou klempíři, pokrývači, případně stavařské firmy s univerzálním zaměřením. Mnozí k nám chodí nakupovat střešní krytiny denně a jsme neustále v kontaktu kvůli dodávkám materiálu. Tykáme si s nimi a máme přátelské vztahy.

Víme v čem jsou dobří, na co se specializují – jestli jsou primárně tesaři, klempíři, pokrývači atd. Známe jejich reference – střešní krytiny jsme sami dodávali!

Rádi Vám doporučíme řemeslníky, se kterými máme dobré zkušenosti.

Co za Vás udělat nemůžeme?

Nemůžeme samozřejmě za řemeslníky jednat, jsou to nezávislé (i když spřátelené) firmy.

  • Nedomluvíme Vám podmínky. Každý pokrývač má jiný ceník prací i smlouvu o dílo.
  • Negarantujeme Vám termín. Každý řemeslník má svůj kalendář – který je kolikrát plný na měsíce dopředu. Někdy se však stane, že se mu nějaká pokládka střešní krytiny termínově posune – a vznikne volný termín.

Jak můžete řemeslníka poptat?

Pro doporučení řemeslníka nás kontaktujte na nejbližší pobočce, případně přes kontaktní formulář ve spodní části stránky!